Pedagogický sbor

Pro zabezpečení výuky podle platných vzdělávacích programů je v organizaci zaměstnáno celkem 7 pedagogických pracovníků, 6 zaměstnanců na plný úvazek a ředitelka školy, která má sníženou vyučovací povinnost.

čtyři pedagogičtí pracovníci mají dokončené vysokoškolské vzdělání, jeden pedagogický pracovník studuje na vysoké škole a jeden pracovník má středoškolské vzdělání.

Na základě těchto skutečností lze konstatovat, že kolektiv učitelů zabezpečujících přímou pedagogickou činnost splňuje kvalifikační předpoklady.

Pozitivní přístup a odborná připravenost pedagogických pracovníků je předpokladem pro další rozvíjení pedagogických dovedností. Pedagogové se zapojují do DVVP a osvojují si nové metody a postupy v oboru speciální pedagogiky.Ve škole je velmi dobrá týmová spolupráce a dobré kolegiální vztahy. V souladu s organizačním řádem školy je na škole:

Mgr. Gabriela Schicková  - koordinátor v oblasti informačních a komunikačních technologií

- výchovný poradce

Mgr. Petra Mašková  - koordinátor školních vzdělávacích programů

Mgr. Daniela Vávrová - metodik prevence rizikového chování

Mgr. Milada Halabrínová- koordinátor enviromentální výchovy

Složení pedagogického sboru:

ředitelka školy: Mgr. Gabriela Schicková

I. třída – třídní učitelka: Mgr. Petra Mašková 6. ročníků (ZŠ + ZŠS) 8 žáků

- Asistent pedagoga Ivana Šišková

II. třída – třídní učitelka: Mgr. Jindřiška Matysová (3., 4., 5. ročník) 10 žáků

III. třída – třídní učitelka: Mgr. Daniela Vávrová (6., 8. ročník) 6 žáků