Třídní schůzky (konzultační týden)

OD 4. 12. - DO 8.12. 2023

Rodiče budou o prospěchu za první čtvrtletí informováni přes žákovskou knížku. Dle potřeby  si domluvte termín osobní schůzky s třídní učitelkou. Je možné provést konzultaci telefonicky.

konzultační týden 2023

KONZULTAČNÍ TÝDEN

OD 2. 5. - DO 5. 5. 2023 s tím, že rodiče budou o prospěchu informováni přes žákovskou knížku, případně si dle potřeby domluví termín osobní schůzky, nebo je možné provést konzultaci telefonicky, pokud není potřeba řešit některé záležitosti osobně.

OD 30. 1. - DO 2.2. 2023

Třídní učitelé si budou domlouvat s rodiči termíny schůzek dle potřeby a možností rodičů. S rodiči vycházejících žáků si domluví schůzku jak třídní učitel, tak výchovný poradce individuálně.

KONZULTAČNÍ TÝDEN VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023

OD 12.9. - 16.9. 2022

Prosím rodiče, aby si předem domluvili termín a čas s třídní učitelkou nebo se do školy dostavili v konzultačních hodinách. Účast nutná!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONZULTAČNÍ TÝDEN PRO RODIČE

27. 4.  proběhla pedagogická rada za třetí čtvrtletí.  Rodičovské schůzky budou probíhat

od 2. 5. - do 6.5. 2022 s tím, že rodiče budou o prospěchu informováni přes žákovskou knížku, případně si dle potřeby domluví termín osobní schůzky, nebo je možné provést konzultaci telefonicky.

24. 1. - 28.1. 2022

Vážení rodiče, jednotlivé konzultace jsou závislé na epidemické situaci, která se nám ve škole neustále mění. V případě osobní návštěvy, dodržujte prosím protiepidemická opatření. Je možné konzultovat i telefonicky.

Děkujeme za pochopení.

8. 11.  proběhla čtvrtletní pedagogická rada. Rodičovské schůzky budou probíhat

od 8.11. - do12.11. s tím, že rodiče budou o prospěchu informováni přes žákovskou knížku, případně si dle potřeby domluví termín schůzky, pokud to epidemiologická situace dovolí, nebo je možné provést konzultaci telefonicky.

OD 13. -  DO 17. 9. 2021

Prosím rodiče, aby si předem domluvili termín a čas s třídní učitelkou nebo se do školy dostavili v konzultačních hodinách. Účast nutná.

KONZULTAČNÍ TÝDEN PROBĚHNE OD 3. 5. - 7. - 5. 2021

Vážení rodiče,

konzultace za třetí čtvrtletí ohledně prospěchu vašeho dítěte  proběhnou netradičně po telefonu. Bližší informace dostanou Vaše děti do žákovské knížky. Důvodem jsou i nadále opatření týkající se přítomnosti třetích osob v prostorách školy.

Děkujeme za pochopení.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE- ÚVODNÍ