MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ- Informace pro rodiče a žáky

OD STŘEDY 11. 3. PŘERUŠENA VÝUKA!!!

Od středy 11. března bude do odvolání přerušena výuka ve všech základních a středních školách. Bezpečnostní rada státu dnes rozhodla, že je zakázána osobní přítomnost žáků a studentů na vzdělávání v základním, středním, vyšším odborném a vysokém školství.

Od zítra tedy děti nemají chodit do školy. O dalším vývoji budete včas informováni. Sledujte prosím i naše webové stránky www.zsomlenicka.cz

INFORMACE PRO RODIČE- VÝUKA PO DOBU UZAVŘENÍ ŠKOLY

Vážení rodiče, jelikož prozatím nevíme, jak dlouho budou školy uzavřeny a žáci musí pokračovat ve výuce, budou pro ně od pondělí 16. 3. každý týden na webové stránce www.zsomlenicka.cz zveřejňovány materiály na vypracování z jednotlivých předmětů popřípadě zadána práce.

Apeluji na rodiče i žáky, aby se k této formě výuky postavili zodpovědně – žáci průběžně úkoly plnili a rodiče prosíme o kontrolu jejich plnění (může se jednat o poměrně dlouhé období).V případě dotazů volejte na 606 882 587. Mgr. et Bc. Libuše Pařízková, ředitelka školy

výuka na dálku

AKTUÁLNÍ INFORMACE- DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU

návrat do školy